+38 (044) 499-88-58
+38 (095) 917-83-97

Створення Landing Page

03.04.2018
4 КРОКИ ДО ШВИДКОГО СТАРТУ ВАШОГО БІЗНЕСУ В МЕРЕЖІ:

 • Створення посадкової сторінки що продає

  Напевно у вас є товари або послуги, продаж яких приносить вам максимальний прибуток. Для швидкого старту в мережі вам необхідно створення посадкової сторінки, на якій буде розміщена інформація про маржинальні товари / послуги. За 8 років досвіду розробки конверсійних сторінок ми виробили оптимальну структуру, яка дозволить залучати через landing page більше продажів. На таку структуру «одягається» ваш контент - фірмовий стиль, тексти, фотографії, унікальні торгові пропозиції, після чого сторінка виходить у світ. Розробка і запуск Landing Page в мережі - до 7 робочих днів. Варто відзначити, що в розробку самої посадкової сторінки входить і написання копірайтером текстів для вашого бізнесу, щоб кожен відвідувач сторінки захотів зробити покупку саме у вас.

  Результат: розроблена посадкова сторінка, яка готова приносити вам продажі та нових клієнтів.

 • Розміщення сайту на хостингу + реєстрація домену

  Готова лендінгова сторінка розміщується на хостингу, підбирається доменне ім'я для ресурсу. Тепер сайт офіційно запущений в мережі і готовий приносити результат - продавати.

  Результат: сайт готовий, і ми можемо перейти до основної частини - залучення покупців.

 • Налаштування систем веб-аналітики

  Щоб розуміти ефективність вкладених коштів у створення Лендінгем Пейдж, ми налаштовуємо на landing page систему веб-аналітики, за допомогою якої буде відображатися реальна картина наведеного на сайт трафіку, його джерел, а також цільових дій, які були здійснені відвідувачами (відправка замовлення / здійснення покупки).

  Результат: на сайті налаштовані цілі, відображена реальна картина поведінки відвідувачів і вчинених ними цільових дій.

 • Налаштування контекстної рекламної кампанії

  Коли сайт запущений, можна і потрібно привести на нього потенційних клієнтів. Для швидких результатів найкраще підходить контекстна реклама в Google. Склавши семантичне яро для посадкової сторінки, фахівець з контекстної реклами налаштовує кампанію в Google AdWords, складаючи оголошення що продає і оптимізуючи налаштування так, щоб до вас на сайт потрапляли тільки цільові відвідувачі, зацікавлені в товарі / послузі, що пропонується вами, і готові зробити покупку.

  Результат: рекламна кампанія налаштована, запущена, та привертає до вас клієнтів.

Возврат к списку