+38 (044) 499-88-58
+38 (095) 917-83-97

eCommerce Center

          В наш час електронна торгівля - одна з найбільш динамічно розвинутих сфер діяльності організацій. Електронна торгівля активно поширюється по всьому світу. Пропонуючи широкий асортимент товарів та послуг, перетворюється в інструмент об'єднання приватних осіб, компаній, галузей, органів державної влади та держав в єдине ціле, всередині якого за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій партнери отримують можливість ефективної взаємодії.

       На сьогоднішній день - електронна торгівля отримала заслужену повагу, як з боку продавців, так і з боку покупців. Її використання дозволяє продавцям збільшити свою прибутковість за рахунок залучення додаткових клієнтів і зниження собівартості продукції, а в результаті цього покупці отримують можливість купувати товари або послуги за нижчими цінами і кращої якості.

       Одним з надійних помічників на шляху взаємодії продавця і покупця є системи управління контентом. Такі системи дозволяють з легкістю розмістити на майданчику інтернет-магазину безліч сотень товарів, прикласти до них опис, фотографії та забезпечити зручний інтерфейс  для придбання товару покупцем. При зростанні кількості пропонованої товарної продукції бізнесу необхідно нові умови автоматизації що тягне за собою інтеграцію облікової системи з інтернет-магазином.

       При таких умовах, ринок потребує систему що об'єднає облікову систему організації з інтернет-магазином без нанесення обом глобальних змін. Виходячи з потреб ринку, співробітниками нашої компанії, була розроблена універсальна система, яка є сполучною ланкою між обліковою системою та інтернет-магазином.

Функціональні можливості

        Функціональні можливості ми розглянемо на прикладі взаємодії конфігурації «BAS Малий бізнес» та «CMS Opencart».

1.1.jpg

      Для функціонування програмного продукту з боку облікової системи необхідно встановити модуль розширення «eCommerce Center». Модуль впроваджується в облікову систему окремим блоком підсистеми, що виключає потребу знімати базу з обслуговування, конфігурація облікової системи залишається типовою.


1.jpgсbr>

     Модуль розширення в своєму функціоналі містить сценарії синхронізації, до складу яких входить велика кількість налаштувань, що дозволить вказати джерела інформації, що передаються. Також за допомогою модуля відбувається синхронізація прийнятих замовлень.


2.jpg

Прикладне рішення «eCommerce Center» це база даних яка містить всю інформацію, яка розміщується на електронних майданчиках компанії.


До основних можливостей можна віднести:
  • Інкрементальний обмін даними.
  • Гнучкість налаштування вивантаження номенклатури і супутніх відомостей.
  • Автоматизований обмін, з використанням звичних механізмів BAS.
  • Гнучкі можливості опису номенклатури.
  • Дозволяє управляти структурою каталогів, що виводяться на сайт.
  • Можливість подальшого розширення взаємодії з іншими системами електронної торгівлі.
  • Централізоване управління будь-якою кількістю торгових майданчиків.
  • BAS надає зручні та звичні засоби редагування.
  • Подальше редагування, розширення функціоналу.

       Інкрементальний обмін даними - це тип різницевої передачі даних, коли передаються не всі дані джерела, а тільки нові зміни з моменту попереднього обміну. Це істотно прискорює процес обміну даними.

Гнучкість налаштування вивантаження номенклатури і супутніх відомостей.

      Структура відбору забезпечує широкі можливості відбору за групами і полях номенклатури, значенням додаткових реквізитів.


3.jpg

Автоматизований обмін, з використанням звичних механізмів BAS

       Обмін даними між базами даних забезпечується запуском регламентної завдання за розкладом.

Гнучкі можливості опису номенклатури

     Прикладне рішення «eCommerce Center» володіє широкими можливостями розширення опису номенклатури, дозволяє доповнити інформацією на кількох мовах локалізації, додати пошукові теги, має великі можливість редагування тексту опису.

4.1.JPG

       Існує можливість вказати «Мета-теги» на різних мовах локалізації

5.1.JPG

  

Управління структурою каталогів виведених на сайт

       В якості структури каталогів може бути використана структура каталогів взята з бази "BAS Малий бізнес" або сформована нова структура каталогів в прикладному рішенні «eCommerce Center»

6.1.JPG

Можливість подальшого розширення взаємодії з іншими системами електронної торгівлі.

       На поточний момент прикладне рішення «eCommerce Center» має можливість взаємодії з CMS Opencart, а також закладеним потенціалом інтеграції з іншими платформами інтернет-магазинів.
 

Централізоване управління будь-якою кількістю торгових майданчиків.

      У випадку якщо організація має в своєму розпорядженні декілька торгових майданчиків, прикладне рішення «eCommerce Center» дає можливість ефективного управління всіма торговельними майданчиками одночасно, проводячи необхідні обміни даними, оперативно вносити зміни по всіх наявних майданчиках та отримувати дані з них.

       Для більш детального ознайомлення з програмним продуктом «eCommerce Center» та результатами його роботи у Вас є можливість перейти за посиланнями: eCommerce CenterBAS Малий бізнесCMS Opencart.