+38 (044) 499-88-58
+38 (095) 917-83-97

Інтернет магазин на OpenCart

Інтернет магазин на OpenCart
03.04.2018

ФУНКЦІОНАЛЬНІ МОЖЛИВОСТІ

 • SEO-оптимізація

  Вбудований модуль дозволить відразу оптимізувати контент під популярні пошукові системи. Завдяки можливості швидкої індексації, ваш веб-ресурс незабаром з'явиться в топі. Ви завжди можете розширити потенціал магазину, налаштувавши Медійну рекламу або використовуючи інші інструменти інтернет-маркетингу.


 • Інтеграція з платіжними системами

  Не забувайте, що вирішуючи створити інтернет магазин на Opencart, ви працюєте з системою управління контентом, яка розрахована на електронну комерцію. Саме тому всі питання валюти, системи оподаткування та бухгалтерії не будуть займати багато часу - досить правильного налаштування.


 • Необмежена кількість категорій і товарів

  Найчастіше CMS інтернет-магазини обмежені за кількістю пропонованих карт товарів і в разі розширення бізнесу, доводиться додатково сплатити кошти або взагалі переходити на інше «рішення». Opencart дозволяє своїм користувачам забути про цю проблему - в вашому інтернет-магазині буде стільки товарів, скільки вам знадобитися. А зручна каталогізація буде приємним бонусом!


 • Безкоштовна звітність

  Весь документообіг здійснюється за рахунок функціоналу CMS, а тому не потребує додаткових модульних завантажень. У разі необхідності ви завжди можете скористатися відкритим вихідним кодом і «доопрацювати» програму. В арсеналі є можливість резервного копіювання бази даних, отже ви завжди буде застраховані від будь-яких непередбачених ситуацій.

 • Багатомовність

  Незалежно від мовної локалізації, ваш сайт буде зрозумілий і зручний будь-якому відвідувачу. А щоб ваші клієнти змогли замовляти через мобільні додатки, обов'язково подбайте про адаптивність.


Возврат к списку